Seanslar

Bire bir seanslar iki-üç saat sürmektedir. Whatsapp, Zoom ya da Skype üzerinden görüntülü yapılmaktadır.
 
Bu seanslarda; NLP, EFT, Hipnoz, Aile Sistem Dizimi, Meridyen Terapisi, Regresyon, Kuantum ve Enerji Terapisi adı altında bir çok kişisel gelişim yöntemi kullanılmaktadır. Bu yöntemlerin hepsi bilinçaltı sistemimizde bildiğimiz ya da bilmediğimiz noktalara ışık tutmaktadır.
 
Şunu unutmayalım ki; bugün bilinçli olarak verdiğimiz her kararın altında aslında bilinçaltı kayıtlarımız önemli bir rol oynamaktadır. Şimdiki hayatımızda yaptığımız meslekten tutun da, birlikte yaşayacağımız kişi seçimlerimizde bile, hep bilinçaltı kayıtlarımız sorumludur. Bilinçaltının tek bir görevi vardır o da daha önce oraya ektiğimiz inancı gerçekleştirmektir.
 
Bire bir seansla; kişinin fiziksel, ruhsal veya duygusal sorunlarının kökeninde yatan kök inancın bulunup dönüştürülmesiyle şifalanma gerçekleşir. Tüm bu çalışmalar sırasında geçmişte çözülmemiş duygusal çatışmaları bulunup çözüme ulaştırdığımız gibi, karmik nedenleri de çözebilmekteyiz.
 
Farkında olmadan oluşturduğumuz bütün inançlarımız bugünkü yaşadığımız hayatta sadece duygu durumumuzu veya karakteristik özelliklerimizi değil, bazen de hastalık olarak da kendini gösterebilir.
 
Bire bir randevu için iletişime geçin.