Marka Danışmanlığı

Globalleşen dünyada artık markalar için geleneksel marka iletişimini gözden geçirerek, profesyonel marka danışmanları gözetiminde, yeni marka iletişimine evrilmek zorunluluk haline geldi.

Marka danışmanlığı hizmetinin temelinde her zaman marka değerini ve algısını yükseltmek vardır. Bir marka danışmanlığı hizmeti kapsamında, marka ve pazarlama yönetimiyle beraber, marka iletişim alanının tamamından oluşmaktadır. Bu anlamda, marka danışmanlığı hizmetin de ilk adım olarak, kurum değerlerinin tespitini yaptıktan sonra, ürün ve hizmetlerini, hedef pazardaki rol ve konumlarını inceleyerek, pazar paylarının ve ihtiyaçların analiz çalışmaları yapılmaktadırlar.

Markanın tespiti ve bilinirliliğiyle ilgili araştırmalarla devam eden süreç, marka ve logo bütünleşmesi çalışmaları ve marka reklam ilişkisiyle son bulmaktadır.

Marka Danışmanlığı minimum altı aylık bir süreyi kapsamaktadır. İlk iki ayında stratejinin belirlenmesi, yol haritasının oluşturulması bve kurumsal kimlik çalışmasıyla birlikte üçüncü ay digital pazarlama ve web sitesinin tasarlanmasıyla devam etmektir.

Proje aşağıdaki başlıkları kapsamaktadır.

Ekibimizle birlikte Marka olmak ya da markasını geliştirmek isteyen kurumlara ve kişilere yenilikçi yaratıcı çözümler sunarak kendi potansiyellerini ortaya çıkartmaya yardımcı oluyoruz.

Neler Yapıyoruz?