Kuantum Eğitimi

Sıradan düşünceler kendisini tekrar eden, sınırlı ve etkisiz enerjilerdir. Değiştirme ve oluşturma güçleri bulunmaz. Oysaki kuantum düşünce derin düzeyde etkili olabilecek yaratıcı bir düşünce biçimidir. Bu düşünce tekniği ile özel bir bilinç düzeyine girilerek spesifik olarak kurgulanmış sözel ve imgesel oluşumlar yaratılır. Siz de kuantum eğitimi ile sınırlayıcı düşünce kalıplarınızı kaldırarak bunların yerine nasıl güçlendirici inançlar koyabileceğini öğrenebilirsiniz.

Kuantum Eğitimi Nedir?

Kuantum, bireyin kendi sosyal gerçeklerini kendi düşünce gücüyle oluşturabilmesi, bilinçaltına hükmetmesi ve zihin haritasını kendi lehine programlamasını sağlayan bir düşünce sistemidir. Bu düşünce yönteminin temelinde kişinin fiziki ve sosyal dünya gerçeklerini şekillendirme gücü yatar. Kuantum düşünce, kuantum fiziğinin felsefe ve düşünce üzerine uyarlanmış şeklidir.

Kuantum Eğitimi Nasıl Yapılır?

Kuantum düşünce biçimi ortak zeka alanında işlem yapar. Kuantum eğitiminde çekim yasası kanunlarına göre düşünme ve kuantum tekniklerini inceleme gibi alt başlıklarla ilerlenir. Kuantum düşünce geçmiş yerine geleceğe ve gelecekte yapılacaklara odaklanır, enerjinizi yoğunluklu olarak yeni olasılıklar oluşturmak için akışta olmaya programlar. Bütün evreni çevreleyen enerji ile iş birliği içerisine girildiğinde siz tek bir “kişi” olmanın sınırlarını aşarak “bütün” olmanın gücüne ulaşırsınız.

Kuantum düşünce tekniği ile kendinizi tanıma, başkalarını anlama, evrensel sistemin işleyişini fark etme ve beden enerjinizi düzene sokma gibi konularda ilerleme kaydedip hayatınızı yönetebilirsiniz. Hayat misyonunuzu fark etme ve ona ulaşma konusunda adımlar atabilirsiniz. Kendi içsel kodlamalarınızda yapmanız gereken ipuçlarını öğrendikçe kendinizi geliştirebilir ve istediklerinizi adım adım gerçekleştirebilirsiniz. Kuantum temel ve ileri seviye eğitimi ile birlikte doğuştan hakkınız olan mutluluğu, bereketi ve sevinci yaşamak için kendinize imkan tanırsınız.

Didem Moralıoğlu ile Kuantum Eğitimi 1 ve Kuantum Eğitimi 2 olmak üzere; 4 akşam saat 20:00 ile 24:00 arası gerçekleşen 16 saatlik canlı yayınlar, PDF dokümanları ve çeşitli videolarla desteklenmektedir. Eğitim Aşram Akademi aracılığıyla verilir ve uluslararası akreditasyona sahiptir 16 saatlik eğitim sonun da, 16 saatlik video içeriğiyle birlikte kişiler, uluslararası akreditasyona sahip eğitim sertifika almaya hak kazanılır.

Siz de Kuantum Eğitimi ile hayatınızdaki hedeflere adım adım yaklaşabilir, düşüncelerinizi yapılandırarak yaşamınızı değiştirebilirsiniz. Kuantum Eğitimine kayıt yaptırmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Kuantum Eğitimine Kayıt Olmak İçin;

 +90 530 060 7979

hemen iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal Medya'da Paylaş:
Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram